Avrupa Ülkelerinde CNC Alım Satım Ekspertiz

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi hizmet ağını Türkiye’den Avrupa’ya taşıdığında uluslararası gümrükleme işlemlerinde edindiği tecrübe ile özellikle Avrupa ülkelerinde araç taşıma ve nakliye hizmetleri ile Avrupa ülkelerinde ürün alım satım ekspertiz işleri ile tecrübesini ve kurumsal yapısını üst sıralara taşıyarak müşterilerinin beğenisini ve takdirini kazandı.

Egehab hizmet verdiği diğer alanlarda olduğu gibi Avrupa ülkelerinde ürün alım satım ekspertiz işinde de müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır. Özellikle ürün alım satım ekspertiz işinde taahhüt edilen takvime sadık kalan Egehab yetişmiş kadrosu ve sektör birikimi ile müşterilerinin sorunlarına kalıcı çözümler üretebilmektedir.

Egehab Avrupa ülkelerinde ürün alım satım ekspertiz işlemlerinde kendi bünyesinde çalıştırdığı uzman kadrosu ile taleplerinize profesyonel bir yaklaşımla ama heyecanını muhafaza ederek yaklaşmakta ve kesin sonuçlara ulaşmaktadır.

Avrupa ülkelerinde ürün alım satım ekspertiz işlemleri Dünya Ticaret Örgütü’nün belirlediği kriterlere göre gerçekleştirilmektedir. Bu kriterlerin belirlenmesinde ülkelerin kendi ulusal mevzuatının yanı sıra uluslararası ticari teamüller ve geleneklerde dikkate alınarak belirlenmektedir. Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi Avrupa ülkelerinde gerçekleştirdiği ürün alım satım ekspertiz işlemlerinde bu kriterlerin tamamını dikkate almakta ve müşterilerinin taleplerini bu mevzuata göre çözüme kavuşturmaktadır.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi Türkiye’de kendi bünyesinde gerçekleştirdiği Makine ve Yedek Parça, İthalat ve İhracatta Şişe Cam Ürünleri, Plastik Enjeksiyon, Plastik Hammadde Ürünleri, Uluslarası Gümrükleme hizmetlerine ek olarak Avrupa’da özellikle  Avrupa Ülkeleri’nde Araç Taşıma ve Depolama ile Avrupa Ülkeleri’nde Ürün Alım Satım Ekspertiz hizmetleri ile kısa süre içerisinde sektörde ön plana çıkmış ve müşterilerine sağladığı alternatifli çözüm önerileri ile güvenilir bir marka olmayı başarmış uluslararası bir firmadır.

Egehab Avrupa’da ürün alım satımının gerçekleştirileceği ülkede, ihracat ya da ithalatın biçimine ve alım ya da satımı gerçekleştirilecek ürün özelliklerine göre yetişmiş personelleri ile bir fizibilite çalışması yapmakta ve müşterilerine bu çalışmanın bir sonucu olarak alternatifli bir rapor sunmaktadır.

Egehab bu ve benzeri kriterler üzerinden doğru sonuçlara ulaşarak müşterilerinin de memnuniyetini kazandıktan sonra ekspertiz işlemlerini belirlenen zaman diliminde sonuçlandırmaktadır. Burada önemli olan bir diğer hususta işlemlerin her ülkede farklı olabileceği gerçeğinin doğru etüt edilmesidir. Egehab hizmet verdiği tüm Avrupa ülkelerinde bu gerçeğin farkında olarak müşterilerini bilgilendirmekte ve Avrupa ülkelerinde ürün alım satım ekspertiz faaliyetlerinde ihtiyaçlara gerçekçi çözümler üretebilmektedir.


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@egehab.com.tr

2020 © EGE HAB Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır